School of Innovative Medicine ✦ School of Innovative Medicine ✦ School of Innovative Medicine ✦ School of Innovative Medicine ✦ School of Innovative Medicine ✦ School of Innovative Medicine ✦ School of Innovative Medicine ✦ School of Innovative Medicine ✦ School of Innovative Medicine ✦ School of Innovative Medicine ✦

18.01.21 Медицина. Ковід. Право

Безкоштовна участь

Кому буде цікаво?

Медичні працівники

Коли?

18.01 17:00 – 19:00

Коли я отримаю посилання на   трансляцію?

У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-трансляцію (може потрапити у спам, дивіться уважно!).

 

Спікери:

Руслан
Совершенний
Юлія
Миколаєць
Олександр
Даниленко

Реєстрацію закінчено

Категорія: Позначка: spiker1:   Спікери: spiker2:   Руслан <br>Совершенний spiker2_img:   http://www.sim-ukraine.com/wp-content/uploads/2021/01/sovershenniy.jpg spiker3:   Юлія <br>Миколаєць spiker3_img:   http://www.sim-ukraine.com/wp-content/uploads/2021/01/mikolayets.jpg spiker4:   Олександр <br>Даниленко spiker4_img:   http://www.sim-ukraine.com/wp-content/uploads/2021/01/danilenko.jpg spiker5:   spiker5_img:   spiker6:   spiker6_img:   spiker7:   spiker7_img:   spiker8:   spiker8_img:   spiker9:   spiker9_img:   spiker10:   spiker10_img:   spiker11:   spiker11_img:   spiker12:   spiker12_img:   spiker13:   spiker13_img:   spiker14:   spiker14_img:   spiker15:   spiker15_img:  

Разом з провідними фахівцями юридичної фірми STATUS підведемо підсумки юридичних змін в українській медицині у зв’язку з пандемією.

📌 Обговоримо перелік обов’язкових антиковідних документів, які потрібно ввести в дію в кожному медичному закладі.

📌 Визначимо юридично правильний алгоритм дій як медзакладу, так і медпрацівника у випадку виявлення захворювання на ковід, або у пацієнтів з урахуванням інтересів кожної сторони.

📌 Визначимо перелік перевіряючих органів держнагляду, які мають повноваження проводити перевірки в медзакладах щодо дотримання антиковідних вимог закогодавства.

📌 Проведемо аналіз практики притягнення до відповідальності медзакладів, та медпрацівників у зв‘язку з порушенням антиковідних вимог та надамо поради, як діяти в таких випадках.

Разом з вами ми сформуємо перелік необхідних дій для кожного медзакладу для організації безпечної роботи в умовах пандемії, та дотримання вимог законодавства.

School of Innovative Medicine © 2019