School of Innovative Medicine ✦ School of Innovative Medicine ✦ School of Innovative Medicine ✦ School of Innovative Medicine ✦ School of Innovative Medicine ✦ School of Innovative Medicine ✦ School of Innovative Medicine ✦ School of Innovative Medicine ✦ School of Innovative Medicine ✦ School of Innovative Medicine ✦

12-13.04.21 Мистецтво управляти болем

Безкоштовна участь

Кому буде цікаво?

Анестезіологи, сімейні лікарі, стоматологи, неврологи, гастроентерологи та хірурги

Коли?

12.04 14:00 – 20:00
13.04 14:00 – 20:00

Сертифікація:

Сертифікація: 6 балів

Читати правила тестування

Коли я отримаю посилання на   трансляцію?

У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-трансляцію (може потрапити у спам, дивіться уважно!).

Наукові організатори:

Спікери:

Тодуров
Іван
Михайлович
Кучин
Юрій
Леонідович
Дубров
Сергій
Олександрович
Лісний
Іван
Іванович
Євсєєва
Вікторія
Вікторівна
Совершенний
Руслан
Петрович
Чабан
Олег
Созонтович
Кобеляцький
Юрій
Юрійович
Бака
Олена
Михайлівна
Малімоненко
Максим
Олегович
Дзяк
Людмила
Антонівна
Дмитрієв
Дмитро
Валерійович
Жердьова
Надія
Миколаївна
Ткаченко
Руслан
Опанасович
Рекалов
Дмитро
Геннадійович
Мазур
Ірина
Петрівна
Нуріманов
Каміль
Раїсович
Строкань
Андрій
Миколайович
Тріщинська
Марина
Анатоліївна
Коньков
Дмитро
Геннадійович

Реєстрацію закінчено

Категорія: Позначка: spiker1:   Спікери: spiker2:   Тодуров <br>Іван <br>Михайлович spiker2_img:   http://www.sim-ukraine.com/wp-content/uploads/2021/02/todurovi.jpg spiker3:   Кучин <br>Юрій <br>Леонідович spiker3_img:   http://www.sim-ukraine.com/wp-content/uploads/2021/03/kuchin.jpg spiker4:   Дубров <br>Сергій <br>Олександрович spiker4_img:   http://www.sim-ukraine.com/wp-content/uploads/2021/02/dubov.jpg spiker5:   Лісний <br>Іван <br>Іванович spiker5_img:   http://www.sim-ukraine.com/wp-content/uploads/2021/03/lisniy.jpg spiker6:   Євсєєва <br>Вікторія <br>Вікторівна spiker6_img:   http://www.sim-ukraine.com/wp-content/uploads/2020/05/evseeva.jpg spiker7:   Совершенний <br>Руслан <br>Петрович spiker7_img:   http://www.sim-ukraine.com/wp-content/uploads/2021/01/sovershenniy.jpg spiker8:   Чабан <br>Олег <br>Созонтович spiker8_img:   http://www.sim-ukraine.com/wp-content/uploads/2020/09/chaban.jpg spiker9:   Кобеляцький <br>Юрій <br>Юрійович spiker9_img:   http://www.sim-ukraine.com/wp-content/uploads/2020/07/kobelackij.jpg spiker10:   Бака <br>Олена <br>Михайлівна spiker10_img:   http://www.sim-ukraine.com/wp-content/uploads/2020/06/baka-1.jpg spiker11:   Малімоненко <br>Максим <br>Олегович spiker11_img:   http://www.sim-ukraine.com/wp-content/uploads/2021/03/malimonenko.jpg spiker12:   Дзяк <br>Людмила <br>Антонівна spiker12_img:   http://www.sim-ukraine.com/wp-content/uploads/2021/03/dzyak.jpg spiker13:   Дмитрієв <br>Дмитро <br>Валерійович spiker13_img:   http://www.sim-ukraine.com/wp-content/uploads/2021/03/dmitriev.jpg spiker14:   Жердьова <br>Надія <br>Миколаївна spiker14_img:   http://www.sim-ukraine.com/wp-content/uploads/2020/05/gerdowa.jpg spiker15:   Ткаченко <br>Руслан <br>Опанасович spiker15_img:   http://www.sim-ukraine.com/wp-content/uploads/2021/03/tkachenko.jpg spiker16:   Рекалов <br>Дмитро <br>Геннадійович spiker16_img:   http://www.sim-ukraine.com/wp-content/uploads/2021/03/rekalov.jpg spiker17:   Мазур <br>Ірина <br>Петрівна spiker17_img:   http://www.sim-ukraine.com/wp-content/uploads/2021/03/mazur.jpg spiker18:   Нуріманов <br>Каміль <br>Раїсович spiker18_img:   http://www.sim-ukraine.com/wp-content/uploads/2020/10/nurimanov.jpg spiker19:   Строкань <br>Андрій <br>Миколайович spiker19_img:   http://www.sim-ukraine.com/wp-content/uploads/2021/03/strokan.jpg spiker20:   Тріщинська <br>Марина <br>Анатоліївна spiker20_img:   http://www.sim-ukraine.com/wp-content/uploads/2021/03/trischinska.jpg spiker21:   Коньков <br>Дмитро <br>Геннадійович spiker21_img:   http://www.sim-ukraine.com/wp-content/uploads/2020/08/konkov.jpg spiker22:   spiker22_img:   spiker23:   spiker23_img:   spiker24:   spiker24_img:   spiker25:   spiker25_img:   spiker26:   spiker26_img:   spiker27:   spiker27_img:   spiker28:   spiker28_img:   spiker29:   spiker29_img:   spiker30:   spiker30_img:   trhref:  

«Мистецтво управляти болем»

12.04.2021

14:00 – 14:10 Вступне слово

Євсєєва Вікторія Вікторівна

14:10 – 14:45 «Біль в стоматологічній практиці»

Мазур Ірина Петрівна

14:45 – 14:50 Запитання -відповіді

14:50 – 15:20 “Біль: коморбідні ризики і можливі рішення?”

Рекалов Дмитро Геннадійович

15:20 – 15:25 Запитання -відповіді

15:25 – 15:55 “PRP або ПЗТ. Використання в ортопедії, власний та закордонний досвід”

Малімоненко Максим Олегович

15:55 – 16:00 Запитання -відповіді

16:00 – 16:30 “Больовий синдром у амбулаторного пацієнта”

Тріщинська Марина Анатоліївна

16:30 – 16:35 Запитання -відповіді

16:35 – 17:05 “Біль в клінічній практиці лікаря гастроентеролога. В фокусі стравохід, шлунок, кишечник.”

Бака Олена Михайлівна

17:05 – 17:10 Запитання -відповіді

17:10 – 17:40 “Сучасні аспекти в лікуванні больового синдрому при ендометриозі”

Коньков Дмитро Геннадійович

17:40 – 17:45 Запитання -відповіді

17:45 – 18:15 “Синдром хронічного тазо вого болю у чоловіків”

Нуріманов Каміль Раїсович

18:15 – 18:20 Запитання -відповіді

18:20 – 18:50 “Майстер-клас: атипова больова нейропатія”

Жердьова Надія Миколаївна

18:50 – 18:55 Запитання -відповіді

18:55 – 19:25 “Біль в клінічній практиці лікаря гастроентеролога. Функціональні та органічні захворювання гепатобіліарної системи та підшлункової залози».

Бака Олена Михайлівна

19:25 – 19:30 Запитання -відповіді

19:30 – 20:00 «Емоції та біль, або чого боїться пацієнт»

Чабан Олег Созонтович

20:00 – 20:05 Запитання -відповіді

20:05 – 20:35 “Тромбози церебральних синусів та вен: сучасний стан проблеми”

Дзяк Людмила Антонівна

20:35 – 21:00 Фінальна дискусія

13.04. 2021

14:00 – 14:30 “Медицина болю та регіональна анестезія: освітні процеси останніх років в Україні»

Кучин Юрій Леонідович

14:30 – 14:35 Запитання -відповіді

14:35 – 15:05 “Контроль болю в абдомінальній хірургії з позицій ERAS

Тодуров Іван Михайлович

15:05 – 15:10 Запитання -відповіді

15:10 – 15:40 “Лікувати без болю: проблеми болю і знеболення в анестезіології”

Дубров Сергій Олександрович, Славута Галина Богданівна

15:40 – 15:45 Запитання -відповіді

15:45 – 16:15 “Периопераційне знеболення. Як не нашкодити?”

Лісний Іван Іванович

16:15 – 16:20 Запитання -відповіді

16:20 – 16:50 «Міофасціальні блоки в онкологічній практиці»

Строкань Андрій Миколайович

16:50 – 16:55 Запитання -відповіді

16:55 – 17:25 “Адекватне післяопераційне знеболення, як складова ERAS протоколу.”

Ткаченко Руслан Опанасович

17:25 – 17:30 Запитання -відповіді

17:30 – 18:00 “Регіонарна анестезія в педіатричній практиці”

Дмитрієв Дмитро Валерійович

18:00 – 18:05 Запитання -відповіді

18:05 – 18:35 “Нові підходи в лікуванні гострого болю при невідкладних станах”

Кобеляцький Юрій Юрійович

18:35 – 18:40 Запитання -відповіді

18:40 – 19:10 “Периопераційний менеджмент болю пацієнта з супутнім ожирінням. Сучасні тренди”

Євсєєва Вікторія Вікторівна

19:10 – 19:15 Запитання -відповіді

19:15 – 19:45 “Безсоння – в контексті болю”

Чабан Олег Созонтович

19:45 – 19:50 Запитання -відповіді

19:50 – 20:20 “Застосування канабісу в медичних цілях. Юридичні перспективи і можливості сьогодення”

Руслан Совершенний

20:20 – 21:00 Фінальна дискусія

School of Innovative Medicine © 2019