ANTI-AGING: від системної терапії до активного довголіття
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
15.05.2024
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
(за участь у майстер-класі в рамках конференції)
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
15.05.2024
14:00 - 19:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
цільова аудиторія
Ендокринологія, кардіологія, гастроентерологія, акушерство і гінекологія, дитяча гінекологія, ревматологія, неврологія, хірургія, ортопедія і травматологія, психіатрія, загальна практика - сімейна медицина, терапія, дієтологія
Детальніше
про тему
зміст конференції
У чому суть ідеології anti-aging? Чому для неї знадобилося окреме поняття? Адже спочатку термін «anti-aging» виник у косметології, і під ним розуміли виключно косметичний підхід, спрямований на покращення зовнішності. Однак сьогодні, коли людська популяція «дорослішає» через збільшення тривалості життя, мабуть, настав час ширшого трактування поняття «anti-aging» й виходу його за межі косметології. Адже навіть замісна гормональна терапія не може впоратися з усіма прикметами часу в організмі.

У глобальному сенсі anti-aging — це не «косметичний ремонт фасаду», а стратегічне планування життя у всіх його аспектах від харчування, фізичної та ментальної активності, до репродуктивної поведінки, режиму праці і відпочинку, сну та неспання.

У чому секрет активного довголіття? Схоже, сучасній науці вже відома програма антистаріння. І це не фігура мови — сьогодні, виконуючи відносно прості правила та вчасно проводячи скринінги та профілактику, людина може усвідомлено та дуже ефективно продовжувати своє життя. Мрія жити до 100 років і довше готова втілитись у реальність: наукові дані накопичені, а інструменти напрацьовані. Залишилося лише почати цим усім користуватися. І починати це – лікарям.

Як управляти довголіттям – пригальмувати старіння, запобігати вікозалежним хворобам, зберегти активність та ментальне здоров’я?

Навчаймось цьому разом, в рамках конференції, де ви почуєте відповіді на ці та багато інших питань, об’єднаних стратегією антистаріння.

На нас чекає багато цікавих доповідей, зокрема, дізнаємось про:
• Нейроендокринні та імунні причини старіння: можливості сповільнити плин часу;
• Сучасні програми превентивної медицини, дерматології/косметології для досягнення активного та здорового довголіття;
• Аnti-aging: профілактика старіння як норма життя;
• Жіночі вікові зміни: що вважати нормальним, а що патологічним? Біохакінг – модний тренд чи робочий інструмент?
• Антивікові програми: що сьогодні під силу акушеру-гінекологу, ендокринологу та іншим фахівцям?

Реєструйтеся і запрошуйте колег! Ці знання сьогодні необхідні!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Програма

Розклад конференції

16:00 - 16:05
Вітальне слово
САПОЖАК І.М.
16:05 - 16:25
Вплив дисфункції яєчників на формування захворювань молочної залози
САПОЖАК І.М.
16:25 - 16:45
Можливості та особливості використання МРТ в діагностиці патології молочної залози
САЧЕНОК Н.Б.
16:45 - 17:30
Моніторинг неозвучених питань в захворюваннях молочної залози: фокус на щитоподібну залозу. Погляд ендокринолога
ПАНЬКІВ В.І.
17:30 - 18:15
Моніторинг неозвучених питань в захворюваннях молочної залози: фокус на щитоподібну залозу. Погляд онколога-мамолога
АНІКУСЬКО М.Ф.
18:15 - 18:30
Фінальна дискусія

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Єгудіна Єлизавета Давидівна
    Доктор медичних наук, професор, лікар-ревматолог Клініки сучасної ревматології, керівник навчального центру Інституту ревматології.
  • Булдигіна Юлія Валеріївна
    Доктор медичних наук, провідний науковий співробітник ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка» НАМН України.
  • Осовська Наталія Юріївна
    Д.мед.н. проф., головний лікар медичного центру «Кардіоклініка професора Осовської».
  • Губська Олена Юріївна
    Д.мед.н., професор, завідувачка кафедри терапії, інфекційних хвороб та дерматовенерології післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця, Президент Української Академії Функціональної медицини та Гастропсихології.
  • Головач Ірина Юріївна
    Керівник Центру ревматології Клінічної лікарні Феофанія ДУС, лікар-ревматолог, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України.
  • Турова Людмила Олександрівна
    MD, Ph.D., доцент кафедри клінічної та лабораторної імунології, алергології та медичної генетики НМУ ім. Богомольця, Практикуюча лікарка вищої категорії, науковиця.
  • Жердьова Надія Миколаївна
    Професор, д.мед.н., завідувач відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
  • Плегуца Олександр Іларійович
    К.мед.н., головний лікар, старший науковий співробітник відділу ендокринної та метаболічної хірургії ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України», лікар-хірург вищої категорії, заслужений лікар України.
  • Бака Олена Михайлівна
    Заслужений лікар України, науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій», завідувач гастроентерологічного відділення.
  • СУХАНОВА АУРІКА АЛЬБЕРТІВНА
    Доктор медичних наук, професор кафедри акушерства, гінекології та репродуктології НУОЗ імені П.Л. Шупика.
  • ПАВЛОВА КАТЕРИНА СЕРГІЇВНА
    Лікар акушер-гінеколог, лікар ультразвукової та пренатальної діагностики, член міжнародної асоціації гінекологічної ендокринології.
  • Соколова Любов Костянтинівна
    Доктор мед. наук, ст. наук. cпівробітник, керівник відділу діабетології ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка» НАМН України.
  • Степура Олена Адамівна
    К.мед.н., лікар-дієтолог, лікар-ендокринолог, науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
  • ГОРДІЄНКО ІННА МИХАЙЛІВНА
    Завідуюча біотехнологічною лабораторією Медичного центру «Good Cells», к.б.н., науковий співробітник Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України.
  • ШУРПЯК СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
    Д.мед.н., професор, лікар акушер-гінеколог, репродуктолог.
  • Рекалов Дмитро Геннадійович
    Доктор медичних наук, професор, лікар-ревматолог вищої категорії, засновник «Клініка Ревматології Професора Рекалова» Дніпро-Запоріжжя.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник майстер-класу повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та правильно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 23:59 15.05. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 17.05 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.