Моніторинг неозвучених питань в захворюваннях молочної залози: фокус на щитоподібну залозу
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
14.05.2024
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
(за участь у майстер-класі в рамках конференції)
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
14.05.2024
16:00 - 18:30
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
цільова аудиторія
Акушерство і гінекологія, дитяча гінекологія, ендокринологія, онкогінекологія, хірургія, загальна практика - сімейна медицина, терапія, рентгенологія
Детальніше
про тему
зміст конференції
Відомо, що всі форми захворювань щитоподібної залози (ЩЗ) у жінок зустрічаються у 4-5 разів частіше, ніж у чоловіків. Останні роки ознаменувалися зростанням поширеності як тиреоїдної патології, так і поєднаної з нею патології органів репродуктивної системи. Адже ЩЗ, як орган нейроендокринної системи, має значний вплив на різноманітні фізіологічні і клітинні функції, включаючи ріст, розвиток і обмін речовин в цілому.

Зміни тиреоїдного статусу опосередковано впливають на різні рівні регуляції функціонального та морфологічного стану репродуктивної системи, зокрема й молочних залоз, що до неї належать. Тому наявність тиреоїдної патології може розглядатися як один з патогенетичних факторів розвитку дисгормональних процесів у тканині молочних залоз.

Очевидно, що без адекватної корекції функціонального стану ЩЗ неможливо досягти нормалізації балансу гормонів. А визначення методів корекції поєднаної патології може сприяти запобіганню розвитку раку молочної залози.

Проблемою ефективної діагностики та лікування захворювань молочної залози може стати низьке охоплення пацієнтів лікарями-фахівцями на тих стадіях розвитку патології, коли можна реально запобігти подальшому прогресу захворювання.

Не упустіть шанс поновити свої знання новітніми даними, аби мати змогу глибше зрозуміти проблему!
Конференція, на яку ми вас запрошуємо, зібрала мультидисциплінарну команду експертів, які представлять цю тематику в усіх найважливіших аспектах.

Зокрема, обговорюватимуться:
• Механізми взаємозв’язку між репродуктивною системою жінки та функціонуванням ЩЗ;
• Дисгормональні захворювання молочної залози, що виникають на тлі тиреоїдної патології;
• Клінічні прояви патології молочної залози залежно від характеру тиреоїдної патології;
• Тактика ведення хворих з поєднаною патологією щитоподібної та молочної залоз.

Реєструйтесь та запрошуйте колег!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Анікусько Микола Федорович
    Хірург-онколог, завідувач хірургічного відділення Київського міського онкологічного центру, володар європейського ступеня Майстра (MS) в хірургічній онкології.
  • Паньків Володимир Іванович
    Український вчений-ендокринолог, д.мед.н., професор, заслужений лікар України, експерт МОЗ України з ендокринології.
  • Сапожак Інна Миколаївна
    Гінеколог-ендокринолог, акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар вищої категорії, к. мед. н., медичний директор МЦ «GOOD CELLS». Директор банку пуповинної крові, клітин та тканин людини.
  • Саченок Неллі Борисівна
    Лікар-рентгенолог М24.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник майстер-класу повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та правильно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 23:59 14.05. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 16.05 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.