ТРАВМИ ВІЙНИ: КОНСИЛІУМ ЕКСПЕРТІВ
ШКОЛА ІННОВАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ
ДАТА:
07.05.2024
ФОРМАТ:
ОНЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ:
10 БАЛІВ БПР
(за участь у майстер-класі в рамках конференції)
ДАТА ТА ЧАС ЗАХОДУ
07.05.2024
14:00 - 20:00
ВАРТІСТЬ
БЕЗКОШТОВНО
цільова аудиторія
Психіатрія, психотерапія, неврологія, загальна практика - сімейна медицина, терапія, рентгенологія
Детальніше
про тему
зміст конференції
Травматичні події під час війни, що супроводжуються болем та стражданням – невіддільна частина постійного насильства. Емоції та обставини, пов’язані з цим насильством, відомі як «воєнна травма» і потенційно можуть мати довгострокові наслідки для психічного здоров’я та добробуту людини.

Воєнна травма часто вважається тим, що переживають військові у зонах бойових дій, де вони стають свідками жорстокості – масових смертей та руйнувань. Це, без сумніву, так. Але вона також впливає і на цивільних осіб.

За даними ВООЗ в ситуаціях збройного конфлікту приблизно 10 відсотків людей, які пережили травматичні події, матимуть серйозні проблеми з психічним здоров’ям, а ще у 10 відсотків розвинеться поведінка, яка перешкоджатиме їхній здатності ефективно функціонувати. Найпоширенішими ефектами травми є депресія, тривога та психосоматичні проблеми.

З розвитком медицини все більше військових виживають після поранень, але ті, хто залишився з хронічними фізичними та психічними захворюваннями, можуть потребувати лікування та підтримки протягом усього життя.

Все, що потрібно знати про причини воєнної травми, пов’язані з нею розлади психічного здоров’я, новітні розробки військової медицини та науки, ви зможете почути від досвідчених спікерів, приєднавшись до конференції.

Обговоримо важливі клінічні питання:
• Проблеми глибокого перевантаження психоемоційного стану;
• Перша допомога при психотравмі;
• Робота зі стресом та гострою стресовою реакцією на травматичну подію;
• Лікування посттравматичного розладу під час війни;
• Психологічна допомога постраждалим, які зазнали насильства.

Реєструйтесь та запрошуйте колег!

нАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ

Як потрапити
на захід

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
НА нашому САЙТІ
ОТРИМАЙТЕ ЛИСТ
ІЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ НА ПОШТУ
ВІДКРИЙТЕ НА ПОШТІ ЛИСТ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ТРАНСЛЯЦІЮ
Перейдіть за посиланням та беріть участь у трансляції

Про спікерів

  • Копчак Оксана Олегівна
    Доктор медичних наук, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації КМУ, головний науковий співробітник відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України».
  • Літинська Юлія Миколаївна
    Лікар-рентгенолог, провідний фахівець М24.
  • Черненко Інна Олександрівна
    Старший ординатор клініки психіатричної (з палатами для наркологічних хворих) НВМКЦ «ГВКГ», лікар вищої категорії з психіатрії та психотерапії, лауреат премії Президента України для молодих вчених, к.мед.н, підполковник м/с ЗСУ.
  • Скрипник Євген Васильович
    Лікар-психіатр вищої категорії, лікар-невролог, лікар-психотерапевт, лікар-експерт Національного превентивного механізму при Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Член асоціації психіатрів України.
  • Селюк Ольга Вікторівна
    Старший викладач кафедри військової загальної практики - сімейної медицини, підполковник медичної служби, доктор філософії.
  • ОДІНЦОВА ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА
    Доктор філософії, доцент кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Київського медичного університету, член Європейської Академії Неврології (ENA).
  • Тріщинська Марина Анатоліївна
    Професор, в.о. завідувача кафедри неврології НУОЗ України імені П.Л. Шупика, м. Київ.
  • ВОЛОСОВЕЦЬ АНТОН ОЛЕКСАНДРОВИЧ
    Д.мед.н., завідувач кафедри медицини невідкладних станів Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, віце-президент Всеукраїнської асоціації працівників медицини невідкладних станів та медицини катастроф.
  • БАБІЙ ВАДИМ ЮРІЙОВИЧ
    К.мед.н., доцент кафедри медицини катастроф та військової медицини Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, лікар анестезіолог вищої категорії, підполковник медичної служби, дійсний член Європейської асоціації регіонарної анестезії та терапії болю (ESRA), керівник позаштатного кабінету лікування болю у військовому госпіталі.
Сертифікація
При проведенні онлайн-конференції (вебінару) зареєстрований учасник майстер-класу повинен пройти онлайн-тестування для отримання сертифікату БПР та правильно відповісти на 70% з поставлених запитань. У день заходу адміністрація сайту надішле на вашу пошту посилання на онлайн-тест.

Кожен учасник має можливість тільки 1 (один) раз пройти тестування, інші спроби враховуватися не будуть. Результати приймаються до 23:59 07.05. Якщо ви справилися із завданням – сертифікат буде відправлений 09.05 на вказану вами пошту (в електронному вигляді).
ПАРТНЕРАМ
співпраця заради найкращих результатів
Якщо ви бажаєте запропонувати співпрацю, партнерську угоду, або бажаєте взяти участь у заході в якості спікера — заповніть будь ласка форму.